Son Trend Kaftan ve Bindallılar

Son Trend Kaftan ve Bindallılar

Osmanlı saraylarını en iyi anlatan simgesel hale gelen kaftan çeşitleri ilerleyen moda akımı ve teknolojinin imkânları ile zirveye çıkmış bulunmaktadır. Kemerli modeller de çok beğenilerek giyilmekte ve tercih edilmektedir. Özel günlerinizde yere kadar uzanan kaftanın üstüne takacağınız altın ya da gümüş işlemeli kemer, kıyafetiniz ile bütünlük sağlayacaktır. Harika bir kombin yapmış olacaksınız. Kıyafetinizi ile bütünlük sağlayan kemerler sadece gümüş ya da altın kaplama olmak zorunda değil. Artık kıyafetin kumaşından da üstü işlenmek kaydı ile harika tasarımlar yapılmakta. Ve çok güzel bir bütünlük sağlamaktadır kaftana.

Yarım Kollu Bindallı

Orijinal bindallı modellerine bakacak olursak genelde uzun kollu bindallı modelleri tercih ediliyor. Ancak son zamanlarda bindallılarda da alternatifler üretilmeye başlandı. Yarım kollu bindallıyı tercih eden genç kızlarımız, içinde daha rahat hareket etmek istediklerini ve kalın kumaşın içinde biraz da olsun serinlemek istediklerini dile getirdiler. Ve terziler, atölyede isteğe uygun tasarım bindallıları yarım kollu olarak da ürettiler.

Uzun Kollu Kaftanlar

Genellikle uzun kollu kaftanların çokça kullanıldığını söylemek gerek. Çünkü orijinal kaftanlar uzun kollu. Günümüzde de hanımlar orijinalliğini bozmadan geçmişten günümüze gelen haliyle kaftan giymek istiyor. Bu yüzden orijinal formda kaftan üretimi revaçtadır. Başınızı da kapatmak istiyorsanız birbirinden zengin ve güzel tasarım şapka, eşarp, fes modelleri mevcut. Kıyafet ve çarığınız ile bütünlük sağlayacak fes şeklindeki başlıkların üstü büyük bir sabır ile işleniyor. Pullu, taşlı, simli, işlemeli seçenekleri ile kafalarda harikalar yaratılıyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kumaş Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumaş Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En İyi Fiyattan Kanvas Tablo

En İyi Fiyattan Kanvas Tablo

Bursa Hiza Yapı Dekorasyon

Bursa Hiza Yapı Dekorasyon

Söz Nişan Aksesuarları 2021

Söz Nişan Aksesuarları 2021

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir