Salesforce & CRM Ne İşe Yarar?

Salesforce & CRM Ne İşe Yarar?

Acımasız rekabet koşullarının yaşandığı günümüz ekonomisinde firmalar için bir çok alanda zorluklar mevcuttur. Teknolojiden mutlak yararlanılması gereken bu dönemde yazılım firmalarıda önemli oranda destek sunmaktadırlar. Bunlardan biride salesforce firması olarak gösterilebilir. Firma dünya üzerinde çok sayıda kullanıcıya hitap eder.

Firmanın kurucusu Mark Benioff olarak bilinir. Bünyesinde on iki bin çalışanı barındıran firmanın merkezi San Francisco’dadır. Pek çok dünya ülkesindeki firmalar bu firmanın yazılımlarını kullanmakta ve daha iyi şartlarda rekabet edebilmektedirler. Ülkemizde de firma salesforce Türkiye alanında yine dünyada olduğu gibi çok sayıda kullanıcıya hitap eder. Firma kullanıcıları için sürekli yenilikler sunar. Bu anlamda dünyanın en yenilikçi ve öncü yazılım firması olarak bilinir. Bunu pek çok kez pekiştirmiştir. Firmalar için günümüzde müşteri ilişkileri yönetimi hayati derecede öneme sahip bir konudur. Bu işi iyi ve layıkı ile yapamayan firmalar yok olup gitmeye mahkumdur. Sektörde yaşayabilmek için müşteri ilişkileri yönetimini çok iyi yapılması gerekmektedir. Bu işin en iyi yapılması içinde Salesforce firması Crm uygulaması gibi basit, kolay ve kullanışlı bir uygulamayı kullanıcılarına sunmuştur. Teknolojinin gelişmesi ile bu uygulama çok daha fazla gündeme gelecektir.

Bu uygulama ile firmalar önemli işleri daha kolay ve sonuç alarak yapabilmektedirler. Eğer ki salesforce crm uygulaması olmasa muhtemelen pek çok firma inanılmaz güçlükler yaşayacak ve sıkıntılara düşecektir. Crm tüm firmalar için hayati derecede önemlidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik Montaj Hizmetleri

Bursa Arçelik Montaj Hizmetleri

Sigaranın Zararlarından Kurtulmanın Yeni Yolu

Sigaranın Zararlarından Kurtulmanın Yeni Yolu

Mobil Oyun Hizmetleri Nelerdir?

Mobil Oyun Hizmetleri Nelerdir?

Kepenk İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

Kepenk İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir