Ortam Dinleme Cihazları Nereye Yerleştirilir?

Ortam Dinleme Cihazları Nereye Yerleştirilir?

Herhangi bir mekanda bulunan kişilerin haberi olmadan yerleştirilen ortam dinleme cihazları kablosuz, görüntü ve ses aktarımı gerçekleştiren cihazlardan. Özel yaşamda rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olması eş ve çocuk kontrolünü de kullanıcıya sunuyor. Kullanıcının evde bulunmadığı anlarda kimlerle neler konuşulmuş her saniyeyi kaydeden cihazlar genel özellikleriyle memnun edici.

Kablosuz bir dinleme cihazı monte edildiği bölgede bataryası bitene kadar çalışır ve her anı kaydeder. Son yılların modern teknolojik yöntemleriyle mikrofonlar daha da güçlendirilerek ortamda konuşulan sesler canlı bir düzeyde kaydedilebilir hale gelmiştir. Her elektronik cihazda olduğu gibi bir güç kaynağına ihtiyaç duyan cihazlar kendisine zarar verileceğini düşündüğü şirket sahipleri tarafından da kullanılabilir. Çalışanlarının kendisi hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenmek isteyen iş verenler olabiliyor.

Gizli kameralar görüntü ve ses aktarımı yapılması gerektiği durumlarda kullanılan modern cihazlardan. Ufak günlük yaşamda kullanılan kalem, anahtarlık gibi nesnelerin içine kamufle edilebilen modelleri olabildiği gibi firmalar için özel üretilen ufak kamera olduğu belli olmayan modellerde bulunuyor. Kaydı yapılan kişiler eğer şüpheli bir durumla karşılaşmazsa kamera olduğunu asla anlayamıyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Lil Solid

Iqos Lil Solid

Profesyonel Söve ve Mantolama Hizmetleri

Profesyonel Söve ve Mantolama Hizmetleri

Kaliteli Mutfak Ekipmanların da Sektörünün Öncüsü

Kaliteli Mutfak Ekipmanların da Sektörünün Öncüsü

Bınada Tasarruf

Bınada Tasarruf

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir