Gülüşünüzün Güzelliğini Diş Estetiğiniz Belirler

Gülüşünüzün Güzelliğini Diş Estetiğiniz Belirler

Diş estetiği , üzeri çizilebilecek bir konu kesinlikle değildir. Dişlerin estetik bir görünüme sahip olması her açıdan önemlidir. Kişinin gülüşünün güzelliğini dahi yansıtmaktadır. Kişi, dişlerinin estetik olmaması durumunda özgüven konusunda dahi çeşitli problemler yaşayabilmektedir. Bu sebepten dolayı, dişlerinizin ya da çene yapınızın istenilen görünüme sahip olmadığını düşünüyorsanız, mutlaka diş estetisyenlerine danışmanızı tavsiye ediyoruz.

Diş estetisyenleri, uzun süreli bir planlama süreci ile yola koyulmaktadırlar. Kişiselleştirilmiş bir plan dahilinde ilerleme sağlanmaktadır. İlk önce tabii ki tahmin edebileceğiniz üzere belirli bir muayene süreci bulunacaktır. İlk adım doktorun bizzat çeşitli gözlemlemeler yapmasıdır. Bir sonraki adım ise radyolojik kontrol sürecidir. Burada ağzınızın ve çene yapınızın ölçüleri alınır, röntgenleri çıkarılır. Var olan sorunlar saptanır.

Röntgenlerden sonrasında genellikle hemen ortodonti sorunlarınız belirlenmiş olacaktır. Çene kemiğinizde meydana gelmiş olan eğrilikler ya da istenmeyen durumlar kendisini gösterecektir. Bu sorunların üstesinden gelinebilmesi açısından elbette ki çeşitli tedavi yöntemleri uygulanacaktır. Diş teli takma gibi uzun süreli yöntemlere de bu noktada başvurulabilmektedir.

Diş eksikliği yaşayan kişiler için ise implant tedavisi önerilmektedir. Diğer geleneksel yöntemlerin garanti sonuç vermemesinden ötürü genellikle diş hekimleri dental İmplant tedavisini uygulamayı seçmektedirler. Ağrı sızı olmadan kısa süre içerisinde tedaviniz sağlanır ve diş eksikliğiniz giderilerek, çene kemiğinizin zarar görmesi de önlenmiş olur.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Cat Eyes (Bella Eyes) Operasyonu

Cat Eyes (Bella Eyes) Operasyonu

Bursa Termal Spa Keyfi

Bursa Termal Spa Keyfi

Ünlülerin Tercihi Oscar Hair Protez Saç Merkezi Şişli’de

Ünlülerin Tercihi Oscar Hair Protez Saç Merkezi Şişli’de

Koronavirüsten Korunmak İçin Maske ve Aşı

Koronavirüsten Korunmak İçin Maske ve Aşı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir