Enkay İnşaat’ta Hayatın Farkını Tadıyorsunuz

Enkay İnşaat’ta Hayatın Farkını Tadıyorsunuz

Bir önceki yazılarımızda sizlere 2000 yılında inşaat sektörüne yeni bir soluk ve adım getirmek için kurulan ve Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünün parlayan yıldızı haline gelen Enkay İnşaat’ın, kampanyalardan ve projelerinden bahsettik. Peki Enkay İnşaat ’ın projelerinden ve kampanyalardan nasıl haberdar olabileceğinizi anlatacağız.

İlk aşama olarak Kampanyalardan ve projelerden haberdar olmak istiyorsanız www.enkayinsaatkonya.com adresinde girip iletişim bilgilerinizi göndermeniz ve yeni projelerden beni haberdar et butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörü içinde en etkili ve en çok takipçisiyle sosyal medyada da devleşen Enkay İnşaat’ın sosyal medya sayfalarını takip edebilirsiniz.

İnternet sayfamız sürekli günlenmektedir. Her yeni projelerden haberdar olabilir ve yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sosyal Medya sayfalarımız olan facebook.com/enkayinsaatkonya ve intigramda ise nstagram.com/enkayinsaatkonya/ adreslerimizi takip edebilirsiniz.

Sosyal medya fan sayfalarımızda sadece projelerimizin yerine önemli gün ve haftalar ve Dini bayramların yanı sıra Cuma mesajları da yayınlanmaktayız. Ayrıca sosyal medya fan sayfalarımızda Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe yaşanan önemli gelişmeler de sizlere ulaştırılmaktadır. Çünkü siz bizim için oldukça önemlisiniz.

Sosyal Medya araçlarımız ise konusunda uzman ve deneyimli sosyal medya uzmanımız tarafından kontrol edilmekte ve gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız yorumlar Enkay İnşaat adına anında ulaştırılarak cevaplandırılmaktadır. Sonrasında ise bizlere bilgiler aktarılmaktadır. Bizi takip edin gelişmelerden anında haberdar olun. Enkay İnşaat sizler için proje üretmeye devam edecektir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Sunum Banyo

Sunum Banyo

Bursa Otelleri

Bursa Otelleri

Bakırköy Ekonomik Eşya Taşımacılığı

Bakırköy Ekonomik Eşya Taşımacılığı

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir