Amerika Bilgi Paylaşım Sitesi

Amerika Bilgi Paylaşım Sitesi

Amerika Rehberi, Amerika ilgili tüm haberleri sizlere sunuyor. En özel bilgi içeriklerine şimdi bu adres üzerinde bulabilirsiniz.

Amerika rehberi sitesinde ülkeye dair her şey sizleri bekliyor. Amerika’da bilinmesi gerekenlerin tamamını sitemizde bulabilirsiniz. Amerikan yaşamına dair detaylar sizleri bekliyor. Amerika üzerinde son dakika gelişmelerini yakından takip etmek için yerinizi hemen alabilirsiniz. Güvenilir paylaşım sitesi olarak sizleri bekliyor. Sitemiz üzerinde yayına sunulan haberlere tarafsız bir şekilde yaklaşarak paylaşıyoruz. İçeriklerimizin tamamı güvenilir kaynaklardan oluşuyor.

Amerika gündemi sizler için ele alınıyor. Amerika üzerinde tüm gelişmeleri sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Amerika yerel haberleri sizleri bekliyor. Amerika ile ilgili yaşanacak tüm gelişmeler şimdi sizleri bekliyor.

E2 Vizesi Başvuru

Amerika’da yatırım yapmayı düşünüyorsanız ilk olarak turist vizesi alabilirsiniz. Yatırım yapmaya karar verdiğinizde E2 vizesi başvurusu yapmalısınız. Yatırım yapmadan önce koşulları mutlaka incelemeniz gerekir.

Amerika E2 vizesi almanız durumunda çocuklarınızda bu ülkede yaşayabilir. 21 yaşın altındaki çocuklar bu ayrıcalıktan yararlanabilir. 21 yaşını dolduran kişilerin vize alması gerekir. Bu vizenin en iyi taraflarından bir tanesi çocuklarınızın da ABD vatandaşı olabilmesidir. Eşiniz çalışma vizesine başvuru yaparak kendisin de ülkede yaşayabilir. Bu vizeyi alabilmeniz için belirli bir eğitimden geçmeniz gerekmiyor.

EB5 Vizesi Nasıl Alınır?

EB-5 Vizesi Amerika’da yatırım yapmak isteyenler tarafından tercih edilir. EB-5 vizesi birçok avantaja sahiptir. EB5 vizesi nedir? EB5 vizesi sermaye getiren yabancılara tanınan bir yatırımcı vizelerinden bir tanesidir. EB5 vizesi, yatırımcılara ve ailelerine ABD’de sürekli oturum hakkı sunabiliyor. Amerika Göçmenlik Bürosu tarafında yürütülen EB5 vizesini alabilmek için 500.000 – 1.000.000 Amerikan Doları yatırım yapmanız gerekir.

Yatırım için belirlenen miktar, Göçmenlik Bürosu tarafından onaylanan proje üzerine gerçekleştirilir. Bu program dahilinde yabancı sermayeyi getiren kişilere ABD’de daimi ikametgah hakkı verilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Alınır?

İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Alınır?

İzmir Osgb ve İzmir İş Güvenliği Şirketi

İzmir Osgb ve İzmir İş Güvenliği Şirketi

Rusya’da Dil Okulu Fırsatları

Rusya’da Dil Okulu Fırsatları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir